T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü 
Özellikli Sağlık Hizmetlerimiz Sağlık Tesislerimiz Uzman Tabiplerimiz Akademik Personel Evde Sağlık Palyatif Bakım Tüm Tetkik ve Lab. Hizmetleri ÇİM (Çocuk İzlem Merkezleri)
ALO 171 Sigara Hattı  Sağlık Bilgileri Aşı Takvimi Sağlık Turizmi E-Nabız Anne ve Bebek Nöbetçi Eczaneler Bebek Dostu Yoğun Bakım
Ağız ve Diş Sağlığı Kurumlarımız Engelli Sağlık Raporu Veren Kurumlar Engelli Sağlık Raporu Veren Hakem Kurumlar TSK, Jandarma vd. Askeri Rapor Veren Kurumlar Bebek Dostu Hastaneler
Hizmetin hangi illerde olduğu haritada gösterilmektedir. Hizmetin verildiği gösterilen illerden istediğiniz ile tıklayarak bu hizmeti alabileceğiniz kamu hastaneleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.
0 - 7 arası 8 - 15 arası 16 - 23 arası 24 - 31 arası 32 - 43 arası 44 - 73 arası
Aynı renkli alanlar sağlık üst bölgelerini belirtmektedir.
BOLU
SAĞLIK TESİSLERİMİZ Hizmeti Veren Hastaneler (iletişim bilgileri için hastane adını, ulaşım bilgileri için konum işaretini tıklayınız )
 

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GEREDE DEVLET HASTANESİ C53  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
BOLU İZZET BAYSAL ADSM C40  Ünt Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
BOLU İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ A2370  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
BOLU MUDURNU İLÇE DEVLET HASTANESİ E125  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
T.C. SB. AİBÜ. BOLU İZZET BAYSAL EAH A1320  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
T.C. SB. AİBÜ. BOLU İZZET BAYSAL FTR E.A.H. A1_Dal360  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
T.C. SB. AİBÜ. BOLU RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI E.A.H A1_Dal130  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
    T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğümüz BOLU İlinde 7 sağlık tesisinde 1.258 yatakla ve 40 Diş Üniti ile Türkiye'de Toplam: 81 ilde 853 sağlık tesisinde 140.190 yatakla ve 6.252 Diş Üniti ile hizmet vermektedir. Hastane bilgileri için linkini tıklayınız. Bu verilere T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Gn.Md. Kurumları ile Özel ve Üniversite sağlık tesisleri ile ADSH Yatakları ve Hastane Diş Ünitleri Dahil Değildir.
Bu sistem özellik gerektiren sağlık hizmetlerinin hangi il ve hastanelerde yapıldığını göstermek için yapılmıştır ve TEST YAYINI AŞAMASINDADIR. Olası hata ve eksikler içinkhgm.ozelliklihizmetler@saglik.gov.tr atmanız çalışmamıza katkı sağlayacaktır.
T.C Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Copyright © 2018