T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü 
Özellikli Sağlık Hizmetlerimiz Sağlık Tesislerimiz Uzman Tabiplerimiz Akademik Personel Evde Sağlık Palyatif Bakım Tüm Tetkik ve Lab. Hizmetleri ÇİM (Çocuk İzlem Merkezleri)
ALO 171 Sigara Hattı  Sağlık Bilgileri Aşı Takvimi Sağlık Turizmi E-Nabız Anne ve Bebek Nöbetçi Eczaneler Bebek Dostu Yoğun Bakım
Ağız ve Diş Sağlığı Kurumlarımız Engelli Sağlık Raporu Veren Kurumlar Engelli Sağlık Raporu Veren Hakem Kurumlar TSK, Jandarma vd. Askeri Rapor Veren Kurumlar Bebek Dostu Hastaneler
Hizmetin hangi illerde olduğu haritada gösterilmektedir. Hizmetin verildiği gösterilen illerden istediğiniz ile tıklayarak bu hizmeti alabileceğiniz kamu hastaneleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.
0 - 7 arası 8 - 15 arası 16 - 23 arası 24 - 31 arası 32 - 43 arası 44 - 73 arası
Aynı renkli alanlar sağlık üst bölgelerini belirtmektedir.
TOKAT
SAĞLIK TESİSLERİMİZ Hizmeti Veren Hastaneler (iletişim bilgileri için hastane adını, ulaşım bilgileri için konum işaretini tıklayınız )
 

TOKAT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ B50  Ünt Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT ALMUS İLÇE DEVLET HASTANESİ E125  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT DEVLET HASTANESİ A2730  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT DR. CEVDET AYKAN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ A2_Dal125  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT ERBAA DEVLET HASTANESİ B125  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT NİKSAR DEVLET HASTANESİ B125  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT REŞADİYE DEVLET HASTANESİ D50  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT TURHAL DEVLET HASTANESİ B203  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
TOKAT ZİLE DEVLET HASTANESİ B110  Yat Konum ve Ulaşım Tüm Özellikli Hizmetleri Gör
    T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğümüz TOKAT İlinde 9 sağlık tesisinde 1.493 yatakla ve 50 Diş Üniti ile Türkiye'de Toplam: 81 ilde 853 sağlık tesisinde 140.190 yatakla ve 6.252 Diş Üniti ile hizmet vermektedir. Hastane bilgileri için linkini tıklayınız. Bu verilere T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Gn.Md. Kurumları ile Özel ve Üniversite sağlık tesisleri ile ADSH Yatakları ve Hastane Diş Ünitleri Dahil Değildir.
Bu sistem özellik gerektiren sağlık hizmetlerinin hangi il ve hastanelerde yapıldığını göstermek için yapılmıştır ve TEST YAYINI AŞAMASINDADIR. Olası hata ve eksikler içinkhgm.ozelliklihizmetler@saglik.gov.tr atmanız çalışmamıza katkı sağlayacaktır.
T.C Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Copyright © 2018